Wyniki konkursu rodzinnego zabawka z surowców wtórnych „Eko-zabawka”

Uwaga! Ogłoszenie wyników konkursu!
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie dzieci i rodziców w konkursie rodzinnym „Eko – zabawka” czyli zabawki z surowców wtórnych. Po burzliwej dyskusji jury postanowiło przyznać każdemu uczestnikowi I miejsce, ponieważ dzieci wykazały się oryginalnością ,pomysłowością:)Głównym celem konkursu było nadanie surowcom wtórnym drugiego życia. Jak widać można z nich zrobić zabawki i przy tym się bardzo dobrze bawić. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i małą niespodziankę po powrocie do przedszkola.Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!Poniżej oczywiście zdjęcia nadesłanych prac. Zostaną one również opublikowane na Facebooku grupowym „Misiaków”
Maurycy G.-I Miejsce „Czołg”
Jakub B.-I Miejsce „Dragon”
Leszek D. -I miejsce „Zabawki z odpadów”
Tola W.-I miejsce „Robot segregujący odpady”
Zosia K.-I miejsce „Przyjaciółka Robotka”
Daria D.-I miejsce „Domek dla lalek”