Przedszkole 26 w Elblągu

PODCZAS OLIMPIADY SPORTOWEJ ODWIEDZIŁ NAS DZIENNIIKARZ

GAZETY INTERNETOWEJ.

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ Z IMPREZY !

Radość dzieci, ich sportowa postawa i duch walki po realizacji całorocznego projektu „Sport to zdrowie każdy przedszkolak ci to powie” zmobilizowała nas do zorganizowania drugiej w tym roku szkolnym Przedszkolnej Olimpiady Sportowej. Głównym jej celem było: integracja grup przedszkolnych, wdrażanie do zdrowej rywalizacji, wyrabianie nawyku aktywnego uczestnictwa dzieci w imprezach sportowych, a przede wszystkim radość z uprawiania sportu.

Po uroczystym powitaniu wszystkich uczestników olimpiady, przemarszu grupowych reprezentacji przy muzyce Radeckiego, złożeniu ślubowania przez zawodników i obietnicy kibica oraz wysłuchaniu hymnu olimpijskiego i zapaleniu znicza mogliśmy rozpocząć sportową rywalizację.

Zmagania w 5 zespołowych konkurencjach:

Przesyłanie paczki

Wyścigi w parach z balonem

Skok w dal z miejsca

Rzuty do obręczy

Wyścigi z piłką

Oto wyniki:

I miejsce „Niezapominajki”

II miejsce „Żabki”

III miejsce „Promyczki”

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!

Na zwycięzców czekały nagrody: puchary i sprzęt sportowy. Nie zapomniano również o cudownych kibicach, którym za doping również przyznano zestawy sprzętu sportowego dla grup.

Była to wspaniała sportowa impreza integrująca wszystkich przedszkolaków
i promująca sport i aktywny tryb życia.

PRZEDSZKOLE DZIŚ ŻEGNAMY

DO SZKOŁY SIĘ WYBIERAMY

Podniosły  nastrój  i łzy wzruszenia towarzyszyły wszystkim podczas  uroczystości pożegnania przedszkola przez naszych  absolwentów. Gościem uroczystości  była Pani Dyrektor Anna Dulczewska, Wicedyrektor Agata Kowalczyk, Rodzice oraz Przyjaciele przedszkola. Nasi absolwenci  wzruszającymi słowami  w wierszach i piosenkach dziękowali  wszystkim za pracę i niezapomniane chwile spędzone w przedszkolu. Po pięknym programie artystycznym Pani dyrektor uroczyście wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i książki . Gorące  podziękowania oraz dyplomy odebrali  rodzice , którzy w sposób  szczególny angażowali się w pracę na  rzecz naszego przedszkola. Słowa wdzięczności i podziękowania za pracę i zaangażowanie  Pani dyrektor przekazała wszystkim pracownikom przedszkola. Po części oficjalnej  z płonącymi fontannami wjechał na salę przepiękny tort.  Kolejną niespodzianką     przygotowaną  przez  rodziców był  słodki poczęstunek podczas którego nie zabrakło wesołej zabawy, radości i wspomnień.

Dziękujemy  bardzo wszystkim rodzicom za słowa wdzięczności i podziękowania , a także za przygotowanie pięknego pożegnania dzieci z przedszkolem. Życzymy wszystkim słonecznych radosnych  wakacji.

Mistrzostwa Świata w siatkówce na siedząco.

Dnia 16.06.2014 grupa "Niezapominajek" i "Żabek" wybrała sie na mecz w siatkówce na siedząco.

Dzieci ubrane w barwy narodowe oraz zaopatrzone we wszystkie niezbędne atrybuty kibica wyruszyły na mecz POLSKA  - UKRAINA kibicować  Polakom.

Więcej na ten temat w zakładce "Niezapominajki", "Żabki"

natalia

Licznik Odwiedzin

Wczoaraj20
Tego tygodnia27
Tego miesiaca580
Wszystkie14680

Twoje IP 54.82.187.225 Visitor Info : Unknown - Unknown Tue 29 Jul 2014 08:39 Powered by CoalaWeb

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla templates  Valid XHTML and CSS.