Przedszkole 26 w Elblągu

Na stronie internetowej zdrowyprzedszkolak.pl

w zakładce Panel Rodzica możecie potwierdzić udział naszego przedszkola

w zimowej akcji Akademii Zdrowego Przedszkolaka

pt. Podróż do EKO-krainy.

26 marca w nasze przedszkole "otworzyło drzwi" dla wszystkich chętnych dzieci i ich rodziców. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości był to mile spędzony czas.

DSC04382

DSC04383

DSC04389

DSC04390

25 marca obejrzeliśmy bajkę edukacyjną Grzecznie i bezpiecznie w wykonaniu Teatru Duet. Dzięki przedstawieniu wiemy, jak należy się zachowywać, by być kulturalnym i bezpiecznym na ulicy, podwórku lub placu zabaw.

DSC04350

DSC04351

DSC04353

DSC04354

Bajka w całości opłacona została ze składek Rady Rodziców.

W piątek, 20 marca 2015r, pożegnaliśmy Panią Aurelię

Dalecką z grupy Niezapominajek, która po 27 latach pracy

w Przedszkolu nr 26 przeszła na emeryturę.

SDC11665 flower-1206

Z jednej strony jest nam smutno, że musimy pożegnać tak życzliwą i ciepłą osobę, która z nami pracowała, jednak należy się jej zasłużony odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Pani Ala jest bardzo lubiana zarówno przez dzieci jak i ich rodziców oraz cały personel przedszkola. Zawsze w swoją pracę wkładała olbrzymie serce, cierpliwość i troskę. Potrafiła połączyć codzienne obowiązki z pasją do pracy z dziećmi. Wszyscy bardzo zżyli się z Panią Alą, dlatego rozstanie z nią było bardzo trudne.

Niezapominajki wraz z Paniami przygotowały z tej okazji niespodziankę. Przedszkolaki ze wzruszeniem w głosie zaśpiewały piosenkę i wyrecytowały wierszyki o Pani Ali. Nie zabrakło łez, ciepłych słów, kwiatów i upominków.

SDC11694

SDC11681

SDC11663

SDC11684

SDC11676

SDC11690

Jeszcze raz wszyscy dziękujemy Pani Alu i życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

Oczywiście zapraszamy również do częstego odwiedzania naszego przedszkola! :)

Za wszystko z całego serca dziękujemy!